Oferte locuri de muncă

S.C. IAMU S.A. Blaj angajează şofer, categoria B şi C. CV-urile se pot depune la sediul societăţii din Blaj, str. Gheorghe Bariţiu, nr. 38, sau pe e-mail: office@iamu.ro. Informaţii suplimentare se pot obţine la nr. de telefon: 0258-711.907.

SC Apis Com Blaj angajează inginer(ă) construcții sau subinginer(ă) construcţii, pentru departamentul de ofertare verificare şi control. Informaţii la telefon 0729-032.080.

SC Ardeleana Com angajează personal. Se oferă salariu atractiv. Detalii la sediul firmei din Blaj, cartier Hula, str. Andrei Mureşanu, nr. 21, vis-a-vis de Spitalul Municipal Blaj sau la telefon 0767-428.529.

SC Montana Popa angajează inginer industria alimentară, ajutor de bucătar, vânzătoare magazin alimentar şi cameristă pentru pensiune, cu sau fără experienţă. CV-urile se pot trimite pe adresa de e-mail montanapopa@yahoo.com sau se pot depune la sediul firmei din strada Gheorghe Bariţiu, nr. 40 sau direct la receptia Pensiunii Montana Popa, situată pe Bulevardul Republicii, nr. 4. Informaţii şi la telefoanele 0744-535.818 sau 0755-742.715.

Spălătoria auto Sidewash angajează muncitori necalificaţi. Se oferă salarii nete începând de la 1.300 lei/lună care, cu bonusuri, pot ajunge la 1.800 lei/lună. Informaţii la telefon: 0740-090.110.

Societate comercială din Blaj angajează: şofer profesionist (cu sau fără atestat de macaragist), inginer sau subinginer construcţii, inginer sau subinginer instalaţii, gestionar, muncitori calificaţi sau necalificaţi construcţii, mecanic şi sudor intreţinere. Informaţii la telefon 0729-032.080.

S.C. CASE & CABANE BLAJ angajează tâmplari universali, tâmplari binale, tâmplari maşinişti, dulgheri şi muncitori necalificaţi, pentru hala proprie de producţie şi montaje de case de vacanţă. Salariul este atractiv, iar orele suplimentare sunt plătite. Informaţii la telefoanele: 0760-427.621 sau 0747-685.428.Pentru depuneri CV şi cereri de angajare vă aşteptăm la sediul firmei din str. Simion Bărnuţiu nr. 73 (în incinta fostului IAS Blaj)

Favorit Taxi angajează şofer de taxi cu experienţă. Se oferă salariu atractiv. Informaţii la telefon: 0745-633.573.